Balony lateksowe z logo

balon_z_nadrukiem_aqua_sport balon_z_nadrukiem_aqua_sport balon_z_nadrukiem_aqua_sport balon_z_nadrukiem_aqua_sport balon_z_nadrukiem_aqua_sport

Jeszcze kilkanaście lat temu maszyny do druku na balonach były ogromne i nieporęczne a czas przygotowania druku offsetowego każdego wzoru był bardzo długi. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, balony były produkowane z nadrukami okazjonalnymi (urodzinowe, ślubne, halloweenowe) w dużych nakładach. Od tego czasu wiele się zmieniło. Nowa technologia druku na balonach (sitodruk) spowodowała możliwość produkcji balonów reklamowych w małych nakładach, w krótkim czasie i przystępnej cenie.

Balony z nadrukiem są świetnym sposobem na zaakcentowanie różnych wydarzeń. Czy są to urodziny, imieniny, ślub, pępkowe, panieńskie, kawalerskie czy nawet imprezy firmowe, możemy wydrukować spersonalizowaną treść na balonach aby dodać Twojemu wydarzeniu elegancji. Niektórzy używają balonów z nadrukiem jako nietypowego sposobu na wysłanie zaproszenia.

Dlaczego firmy używają balonów reklamowych ze swoim logo lub hasłem reklamowym? To proste, ponieważ balon z nadrukiem na patyku jest znakomitym narzędziem marketingowym. To nie tylko upominek reklamowy ale chodzący billboard z reklamą Twojej marki. Balony reklamowe mogą zwrócić uwagę na Twoje stoisko na targach, czy imprezach plenerowych.

Czy Twoja firma dopiero startuje czy istnieje od lat, czy zamierzasz pozyskać nowych klientów czy zwiększyć świadomość marki (firmy) wśród istniejących klientów, wypróbuj balony z nadrukiem jako świetną i relatywnie tanią formę reklamy, która przyniesie Ci wymierne korzyści.

 • Minimalne zamówienie to tylko 200 sztuk (1 kolor nadruku),

 • Nadruki od jednego do ośmiu kolorów oraz CMYK,

 • Nadruki z jednej, dwóch oraz czterech stron a także od góry (top),

 • Szeroka gama dostępnych kolorów balonów pastelowych, krystalicznych i metalizowanych,

 • Balony w rozmiarach 11”, 12”, 24”, 36” oraz serca,

 • Proste projekty tekstowe bez opłat.

Drukujemy na balonach w 100% biodegradowalnych, które z pomocą mikroorganizmów w glebie, wodzie i powietrzu, rozkładają balony w czasie około 1 roku. Dbamy również o bezpieczeństwo użytkowników, dlatego też, balony posiadają certyfikat Intertek, a każde opakowanie z balonami zawiera ulotkę z informacją na temat użytkowania, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej 2009/48/WE dotyczącej bezpieczeństwa zabawek.

Jak przygotować plik graficzny do nadruku na balonach?

 • Pliki muszą być dostarczone w krzywych wektorowych; akceptujemy następujące formaty: CDR (Corel Draw), AI (Adobe Illustrator), EPS lub PDF,

 • Czcionki należy zamienić na krzywe,

 • Pliki rastrowe do nadruku CMYK (zdjęcia, grafiki wielokolorowe) muszą mieć rozdzielczość co najmniej 300 dpi,

 • Proste projekty tekstowe przygotujemy bez opłat.

Garść informacji technicznych:

 • W przypadku nadruków wielokolorowych, dopuszczalne są przesunięcia (2-3 mm) kolorów nadruku, które przylegają do siebie, z uwagi na proces drukowania balonów w stanie napompowanym,

 • Kolory nadruku z wzornika Pantone dobieramy od ilości 1000 szt. za dodatkową opłatą; do tej ilości drukujemy w kolorach podstawowych,

 • Zawsze wykonujemy nadruk maksymalnej wielkości, jaki jest technicznie możliwy do wykonania. Maksymalne pole nadruku dla odpowiednich rozmiarów balonów na rysunku poniżej.

wzornik kolorów balonów
wzornik kolorów nadruku
kontakt