Nadruki na balonach

Reklama pneumatyczna

Sprzedaż balonów i akcesoriów


Nadruki na balonach

 

Nadruki na balonach lateksowych wykonujemy metodą sitodruku. Park maszynowy jaki posiadamy gwarantuje wysoką jakość nadruku, ekspresowy termin realizacji oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.

Zaufały nam, nie tylko największe firmy, a wśród nich agencje reklamowe w kraju, ale także odbiorcy zagraniczni.

Aby obejrzeć zdjęcia z naszych prac, zapraszamy do działu "Realizacje".

 

Informacje dotyczące przygotowania projektów i realizacji zamówień:

  • Pliki muszą być dostarczone w krzywych wektorowych, tj. w formacie cdr - Corel Draw (bez względu na wersję); dopuszczalny jest format eps, pdf lub ai, po wcześniejszym uzgodnieniu.
  • Proste projekty tekstowe wykonujemy sami.
  • Kolory nadruku z wzornika Pantone dobieramy od ilości 1000 szt. za dodatkową opłatą; do tej ilości drukujemy w podstawowych kolorach: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, fioletowy, niebieski, granatowy, czarny
  • Zawsze wykonujemy nadruk maksymalnej wielkości, jaki jest technicznie możliwy do wykonania. Maksymalne pole nadruku na balonie 11” to okrąg o średnicy około 12 cm; na balonie 12” okrąg o średnicy około 14 cm.
  • Wiążący termin realizacji zamówienia jest określony w formularzu zamówienia i jest liczony od chwili akceptacji przetworzonego logotypu i wpłaty ustalonej kwoty; termin realizacji podany w odpowiedzi na zapytanie, jest tylko orientacyjny i zastrzegamy sobie prawo do jego wydłużenia.

Naszą dewizą jest dostarczyć wysokiej jakości balony z nadrukiem na czas!

Wzorniki:

Pastele
Krystaliczny
Metaliczny
Wzornik koloru nadruku


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zgadzam się ( nie pokazuj więcej tego komunikatu )